Przejdź do treści

NAJLEPSZY HOSTING PBN

PBN Hosting

Wybór najlepszego hostingu PBN od samego początku będzie niezwykle ważny, dlatego zebraliśmy to, co najlepsze w testowaniu usług hostingowych PBN. Poniżej zobaczysz, które z nich polecilibyśmy każdemu przy tworzeniu witryn PBN.

PBN Hosting

Easy Blog Networks – Jest to największy gracz na rynku usług PBN-Hosting i jest zdecydowanie najczęściej wykorzystywaną usługą, jeśli chodzi o budowę PBN. Są najłatwiejsze w użyciu, najtańsze na PBN i zdecydowanie najbezpieczniejsze. Używaliśmy ich przez wiele lat, tylko kilka stron PBN zostało zamkniętych przez kilka tysięcy zbudowanych na tym hostingu.

 • Najtańszy – od 1,70 USD za blog
 • Instalacja WordPressa 1 kliknięcie
 • Unikalne adresy IP
 • Fabrycznie zainstalowany motyw i wtyczki
 • Bezpłatne odtwarzanie starych stron
 • Niskie wskaźniki deindeksacji
 • Bezpieczne witryny, które nie zostaną zhakowane
 • Najczęściej używany hosting PBN na świecie!

PBN.Hosting – Jest to również jedna z największych usług, jeśli chodzi o hosting PBN. Kilkakrotnie korzystaliśmy z ich hostingu dla klientów i uważamy, że zadziałało to dobrze. Dobre ceny i łatwy hosting dają im drugie miejsce w naszym najlepszym teście odtwarzaczy hostingowych PBN. Pokonuje ich tylko Easy Blog Network, uważamy, że w większości rzeczy są nieco ostrzejsi.

 • Tanio – od 1,79 USD za blog
 • Instalacja WordPressa 1 kliknięcie
 • Różne adresy IP
 • Fabrycznie zainstalowane motywy i wtyczki
 • Bezpłatne odtworzenie maszyny zwrotnej
 • Brak śladów od hostingu
 • Brak przestojów
 • Bezpłatna wersja próbna w 7 dni!

Co to jest hosting PBN?

Hosting PBN to host internetowy opracowany specjalnie dla tych, którzy chcą zbudować sieć PBN, ale można powiedzieć, że pod wieloma względami jest podobny do zwykłego hosta internetowego. Duża różnica polega na tym, że otrzymujesz znacznie tańszą cenę za bloga, niż gdybyś kupił zwykłego hosta internetowego. Może je oferować, ponieważ nie jest przeznaczone do tworzenia dużych witryn w tych witrynach, co oznacza, że nie muszą one również zapewniać żadnych ogromnych zasobów ani mocy serwera, ani miejsca na dysku twardym.

Unikalne adresy IP na hostingu PBH

Być może największym powodem, dla którego otrzymujesz hosting PBN zamiast wyświetlać wszystkie witryny na zwykłym hoście internetowym, jest to, że otrzymasz unikalne adresy IP dla każdej witryny. To jest coś, co musisz mieć i zwykle nie dostajesz tego na innych hostach internetowych. Tam może 1000 różnych witryn ma ten sam adres IP, a przede wszystkim wszystkie Twoje strony PBN będą miały ten sam adres IP. Oczywiście nie chcesz tego, ponieważ bardzo zwiększa to ryzyko wykrycia.

I można powiedzieć, że to pierwszy kamień węgielny i być może najważniejszy przy budowaniu sieci PBN, aby pozostawić jak najmniej śladów. Uruchamianie różnych adresów IP na wszystkich witrynach PBN jest zatem również koniecznością. Zwykli usługodawcy hostingowi mogą czasami zaoferować Ci uzyskanie unikalnych adresów IP, ale wtedy zwykle pobierają około 100 SEK dodatkowych za adres IP. I rzadko możesz kupić szczególnie wiele w tym zakresie. Jeśli zamierzasz kupić wiele domen i zbudować duży PBN, będziesz musiał kupić dedykowany hosting PBN.

Ile kosztuje hosting PBN

Cena hostingu PBN jest bardzo zróżnicowana i zależy wyłącznie od wielkości sieci, którą zamierzasz zbudować. Mówiąc prościej, można powiedzieć, że im większy PBN robi się w przeliczeniu na witrynę, co jest dużą zaletą, jeśli zamierzasz budować duże sieci. Ale czy bierzesz taką usługę Easy Blog Networks, aby ich najmniejszy pakiet miał miejsce na 10 witryn PBN i kosztuje 35 USD. W ten sposób cena za witrynę będzie wynosić 3,5 USD za każdą stronę PBN. Jeśli następnie kupisz miejsce na 300 witryn PBN, zapłacisz tylko 1,73 USD za witrynę, więc obniżysz o połowę ceny za witrynę.

Oczywiście to dużo kosztuje, jeśli zamierzasz zbudować dużą sieć PBN liczącą kilkaset stron, ale jest to stosunkowo niewiarygodnie tanie w porównaniu do kupowania linków lub ich wypożyczania. Jeśli korzystasz z agencji SEO, pobiera ona około 10 razy więcej za te same linki, tak jakbyś sam na nich siedział. Tak więc na dłuższą metę zaoszczędzisz ogromne pieniądze na budowaniu własnego PBN. A jeśli jesteś trochę sprytny, możesz tworzyć linki do wielu własnych witryn, ale także pobierać i sprzedawać linki za pośrednictwem witryny takiej jak Fiverr. Jest wielu klientów, którzy dobrze płacą za odpowiednie linki.

Czy host internetowy PBN pozostawia ślady?

Pozostawienie śladów to kolejna wielka zaleta uzyskania prawdziwego hostingu PBN, ponieważ dokładnie to ukrywają dedykowane firmy hostingowe PBN. W przypadku zwykłego hosta internetowego będzie wiele wskazówek, które Google może zobaczyć na temat właściciela witryny, co jest wyraźnie na twoją niekorzyść. W przypadku hostingu PBN zapewnią one minimalne informacje o Tobie, kto jest właścicielem witryn PBN i kto jest właścicielem samego hostingu. Nigdy nie próbowalibyśmy budować sieci PBN za pośrednictwem zwykłych hostów internetowych, ponieważ pozostawiają one zbyt wiele informacji o Tobie i będzie to niezwykle kosztowne, nawet jeśli masz wiele witryn.

Najpierw wypróbuj hosting pbn za darmo

Coś, co jest bardzo dobre, to możliwość przetestowania hostingu PBN przez 7 dni za darmo, czego żaden inny hosting nie może Ci zaoferować. Dzieje się tak oczywiście, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę, że ktokolwiek kupi hosting PBN i włoży w to pracę, będzie długoterminowym klientem. W porównaniu te witryny są bardzo małe, więc nie wymagają dużej mocy danych z ich serwerów. Ale oczywiście uważamy, że powinieneś skorzystać z 7 dni, które otrzymujesz za darmo, i trochę przetestować ich hosting. Po upływie 7 bezpłatnych dni możesz wybrać plan (rozmiar) PBN, który chcesz kupić.

Łatwa instalacja w każdym miejscu

Również to z faktem, że hosting PBN ma niezwykle prostą instalację, WordPress jest ostatecznie dużym czynnikiem, ponieważ zauważysz, że czas to pieniądz. Siedzenie na zwykłym hoście internetowym i wypełnianie wielu różnych informacji w każdej witrynie PBN zajmie trochę czasu. Oprócz tego będziesz musiał utworzyć wiele różnych adresów e-mail i wiele różnych haseł, aby się zalogować. Za pośrednictwem prawdziwego hostingu PBN wszystko jest instalowane automatycznie i nie będziesz musiał pamiętać wszystkich rozwiązań dla każdego Strona PBN. Zawsze będziesz mieć dostęp do wszystkich stron za pomocą swojego loginu do hostingu PBN.

Udało nam się zainstalować i uruchomić witryny 200 w ciągu jednego dnia za pośrednictwem Easy Blog Networks, co na zwykłym hoście internetowym prawdopodobnie zajęłoby ci prawdopodobnie tydzień. Wszystko to dzieje się, gdy tylko wchodzisz na domenę na hostingu, a oni automatycznie wpisują różne nazwy na każdej stronie, więc dodatkowo ukrywa wskazówki, że to jedna i ta sama osoba stoi za wszystkimi witrynami.

Ile witryn mogę mieć na hostingu e PBN?

Można powiedzieć, że liczba witryn na hostingu PBN jest nieograniczona, ale może być konieczne skontaktowanie się z usługą hostingową, jeśli chcesz kupić nieco większy pakiet. Ale sami zbudowaliśmy kilka sieci PBN z maksymalnie 1000 witrynami na jednym hostingu PBN. Tak więc naprawdę nie ma ograniczeń co do tego, jak dużą sieć możesz stworzyć. Ale wskazówką, którą dalibyśmy ci, jest to, że zawsze możesz otworzyć 2 różne mniejsze sieci zamiast jednej ogromnej. A potem uważamy, że oczywistym wyborem są Easy Blog Networks i PBN.hosting, które są dwoma największymi graczami na rynku.

Czy moja sieć PBN jest bezpieczna na takim hostingu?

Powiedzielibyśmy, że te usługi hostingowe PBN są chyba najbezpieczniejsze, ponieważ w żaden sposób nie współpracują z Google. Wiele innych dużych usług hostingowych ściśle współpracuje z Google, co oczywiście może być bardzo problematyczne dla tych, którzy budują sieci PBN. Po prostu nie jest wykluczone, że w pewnym momencie w przyszłości Google będzie wywierać presję na hosting i możesz stracić ogromną ilość pieniędzy i czasu. Jeśli spojrzymy na czysty aspekt bezpieczeństwa, przynajmniej nie będziemy się martwić. Od wielu lat korzystamy z naszych sieci PBN w tych serwisach, a w każdym razie nigdy nie mieliśmy z nimi żadnych problemów.

Jak zapłacić za hosting?

W przypadku większości usług hostingowych możesz płacić na wiele różnych sposobów, ale istnieją opcje, takie jak PayPal, karty kredytowe i kilka innych, między innymi Easy Blog Networks. Połączyliśmy nasze karty tak, aby płatności były automatycznie potrącane przez cały czas, dzięki czemu nie ryzykujesz zamknięcia swoich witryn, a tym samym utraty wielu pozycji w rankingach. Jest to więc dobra wskazówka dla wszystkich, aby zawsze pozwalać im na automatyczne wypłaty z Twojej karty lub z konta PayPal.

Czy powinienem tam kupić domeny hostingowe?

Na swoim koncie hostingowym PBN przechowujesz tylko swoje witryny, a zatem nie kupujesz swoich domen. Same domeny kupujesz u innych hostów internetowych i zwykle nie kosztuje nic, aby tylko przechowywać domeny u nich. Po zakupie domen, których będziesz używać w swojej sieci PBN, zmienisz adres DNS każdej domeny z osobna. Gdy to zrobisz, Twoja witryna będzie gotowa do działania w ciągu zaledwie kilku godzin.

Jaki jest najlepszy hosting PBN?

Budujemy strony PBN od wielu lat i testujemy bardzo wiele różnych usług hostingowych. Między innymi staraliśmy się budować na zupełnie zwykłych usługach hostingowych i to się sprawdziło, ale jest bardzo drogie, a przede wszystkim bardzo nieelastyczne. Otrzymujesz najlepszy hosting PBN, więc zainwestowalibyśmy w Easy Blog Networks lub PBN.hosting. Z tych dwóch usług hostingowych korzysta każdy, kto buduje sieci PBN, i to oni znają się na rzeczy. Oboje zaoszczędzicie dużo pieniędzy wybierając jedną z nich, a także zaoszczędzicie niesamowitą ilość czasu dzięki temu, że są tak łatwe w obsłudze na wielu stronach.

Czy powinieneś najpierw porównać hosting PBN?

Uważamy, że dobrze jest porównać hosting PBN przed wejściem na całość, a następnie możesz wziąć i zainwestować w ten, który najbardziej Ci się podoba. Z pewnością już to dla Ciebie porównaliśmy, ale oczywiście powinieneś sam to przetestować. Wtedy wiesz, jakie są zalety i wady różnych usług hostingowych PBN.

EnglishGreekGermanTurkeyPortugalSpainSwedishFrenchItalyDutchPolandCzechDanishFinlandNorwayBelgiumCroatiaAustria