Przejdź do treści

KUP LINKI PBN

Jeśli chcesz kupić linki PBN zamiast budować własną sieć PBN, mamy dobre wskazówki, gdzie możesz kupić najlepsze linki w najlepszej cenie.

PBN Link

Czy naprawdę powinieneś kupić linki SEO?

Kupowanie linków SEO ma bardzo negatywną reputację i zgadzamy się, że nie jest to całkowicie wolne od ryzyka. Ale możemy też pomyśleć, że dzisiaj istnieje bardzo nadmierny strach przed kupowaniem linków. Dzisiaj możesz kupić dobre linki online bez podejmowania zbyt dużego ryzyka.

Naszą rekomendacją jest oczywiście przeczytanie recenzji poprzednich nabywców linków i w ten sposób sprawdzenie, czy warto kupić linki.

KUP LINKI PBN NA FIVERR?

Często jesteśmy pytani przez naszych klientów, gdzie kupić linki i zawsze zalecamy kupowanie w Fiverr. To, co jest niesamowicie dobre w kupowaniu od Fiverr, to fakt, że jest tak wielu sprzedawców linków. Masz również wielu kupujących, którzy umieścili recenzje sprzedających i ich linków. Pozwala to na kupowanie linków bez podejmowania dużego ryzyka poprzez uzyskiwanie kiepskich linków do Twojej witryny. Ale koniecznie przeczytaj recenzje przed zakupem łączy PNB.

  • Tanie – Wielu resellerów, którzy chcą sprzedawać linki, co obniża cenę!
  • Bezpiecznie – Fiverr wyrzuca tych, którzy nie jeżdżą z czystą mąką w torbie.

Czym są linki PBN?

PBN länkar är precis som det låter, alltså länkar som kommer ifrån strony PBN. W rzeczywistości nie jest to dziwniejsze, a ten rodzaj linków stanowi bardzo dużą część wszystkich linków SEO, które kupujesz i sprzedajesz. W końcu są tacy, którzy nie mają siły, aby założyć własny hosting PBN i wolą po prostu kupić jeden lub więcej linków do swojej witryny. Wtedy może to być prosty sposób na zakup linków PBN od kogoś, kto sprzedaje linki. Jest wielu, którzy to robią dzisiaj i można powiedzieć, że jest to rynek kupujących. Większość ludzi, którzy sprzedają swoje linki PBN, chce tylko zarobić pieniądze, aby móc mieć własną sieć PBN za darmo, ale są też tacy, którzy mają to jako cały biznesplan.

Słyszałem, że nie wolno kupować linków?

Nie, to nieprawda, kupowanie linków jest całkowicie legalne. Nigdzie nie ma prawa, które mówi, że nie należy kupować linków PBN do Twojej witryny. Jednak naruszasz zasady Google dotyczące optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Nie podoba im się, że kupujesz linki do rankingu. Więc najgorszą rzeczą, jaka może Ci się przydarzyć, jeśli Google wykryje, że kupiłeś linki, jest to, że nie indeksują one Twojej strony. Ale w prawie wszystkich przypadkach po prostu nie biorą i nie liczą na linki, które podejrzewają, że zostały kupione, a zmarnowałeś pieniądze na coś, co po prostu nie przynosi ci korzyści.

Ale jeśli jesteś mądry tylko przy zakupie linków i nie kupujesz ich zbyt wielu na raz, nie ma niebezpieczeństwa. Powinieneś kupować linki od czasu do czasu, a im więcej ich masz, tym więcej możesz kupić na późniejszym etapie. Więc to tylko kwestia zdrowego rozsądku, a osiągniesz 99%. Po prostu upewnij się, że nie robisz rzeczy, które przyciągają twoją uwagę, ponieważ wtedy ryzyko jest znacznie większe, że tam pojedziesz, niż jeśli sprawisz, że wszystko będzie wyglądało naturalnie.

Po co kupować linki?

Istnieje wiele powodów, dla których kupujesz linki, ale głównym z nich jest oczywiście to, że chcesz, aby witryna była w rankingu. Kupując linki PBN, zwiększasz siłę swojej „strony z pieniędzmi” i będzie ona wspinać się w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu możesz zarobić więcej pieniędzy lub zaoszczędzić pieniądze, nie reklamując Google Adwords.

Więc albo kupujesz linki, które wysyłasz bezpośrednio do swojej witryny, albo kupujesz linki, które zamiast tego wysyłasz w swoich witrynach PBN. W tym sensie można powiedzieć, że masz trochę bufora między zakupionymi linkami a witryną.

Jeśli Google dowie się, że kupiłeś dużo linków, prawdopodobnie będą one karać tylko Twoją witrynę PBN, a nie prawdziwą witrynę. Oznacza to, że w ten sposób usuwasz wiele ryzyka, kupując linki SEO i możesz zbudować silny profil linków do Twojej witryny stosunkowo bez ryzyka. Ale trzecia opcja, dlaczego kupujesz linki, również nam się nie podoba, ale niektórzy to lubią. A to zrujnuje rankingi innych w Google, kupując niechciane linki do ich konkurentów. Nazywa się to Black Hat SEO i nadal występuje, chociaż nie jest tak powszechne dzisiaj, jak kilka lat temu.

Google w końcu zdał sobie sprawę, że innym zbyt łatwo jest zrujnować konkurencję, kupując do nich kiepskie linki i karając ich przez Google. Więc dzisiaj nie dają prawie tak wysokich kar tym, którzy mają złe i kupione linki do ich witryny, a to z tego prostego powodu, że Google nie wie, czy to Ty, czy Twój konkurent je kupił.

Ile kosztuje zakup linków SEO?

Niestety nie ma tu jednoznacznych odpowiedzi, ile kosztuje zakup linków SEO, ponieważ jest tak wiele różnych czynników, od których to zależy. Ale możesz kupić wszystko, od kilkuset linków za 5 USD na Fiverr, po 1 link za wiele tysięcy dolarów. Chodzi o to, jaki rodzaj linku zamierzasz kupić i kto go sprzedaje. Jeśli korzystasz z agencji SEO, możesz przynajmniej liczyć na to, że doliczy dopłatę w wysokości 5-krotności rzeczywistego kosztu. Ale często zdarza się, że pobierają od 10 do 30 razy więcej niż faktycznie kosztuje łącze.

Jedyne, czego możesz być pewien, jeśli chcesz kupić linki PBN, to to, że dostaniesz je DUŻO taniej, jeśli kupisz je bezpośrednio od samego właściciela PBN. W ten sposób unikasz pośredników, którzy chcą tylko wyssać Ci pieniądze, i zyskujesz znacznie większą moc linkowania do Twojej witryny za te pieniądze. Ale pamiętaj, aby poczytać trochę o każdym sprzedawcy, który sprzedaje linki, ponieważ tam dostaniesz dobry szum od innych, którzy wcześniej kupili od tej samej osoby, czy są to dobre lub złe linki. Gdy to zrobisz, po prostu trąbnij i jedź.

Gdzie znajdę najtańsze linki PBN?

Miejscem, z którego większość ludzi kupuje tanie linki PBN jest Fiverr i prawdopodobnie są to również ci, którzy mają zdecydowanie najtańsze linki PBN na sprzedaż. Jest to strona dla freelancerów, którzy chcą zarabiać, a jest ich też bardzo wielu. Walczą z podobnie myślącymi ludźmi z całego świata, aby sprzedać Ci swoje linki, więc oznacza to, że ceny coraz bardziej spadają.

Kupujesz linki do sklepu internetowego?

Kupowanie linków do sklepu internetowego nie jest żadnym problemem, ale raczej najlepszym, do którego można kupić linki. Dzięki sklepowi internetowemu zawsze masz tę zaletę, że masz wiele różnych stron i produktów, do których możesz wysyłać linki, co zapewnia bardzo dobry rozkład mocy linków. Tylko pamiętaj, aby wykonać wiele tak zwanych wewnętrznych linków między różnymi częściami witryny. W ten sposób rozszerzysz swoją moc linków na wiele różnych obszarów i zaczniesz pozycjonować się na bardzo małych i dobrych.

Czy powinieneś kupować linki PBN z tego samego kraju?

Nie trzeba kupować linków z tego samego kraju, ale wygląda to bardziej naturalnie i zwykle daje trochę lepsze wyniki. Ale powiedzielibyśmy, że głównym powodem, dla którego powinieneś kupować linki PBN z tego samego kraju, co twój, jest to, że utrudnia to komuś podejrzenie, że kupiłeś swoje linki. Wydaje się po prostu bardziej autentyczny i mniej kupiony, że tak powiem.

Linki SEO z podobnych witryn, takich jak Twoja?

Tak, jest to zaletą, jeśli linki kierujące do Twojej witryny pochodzą z podobnych witryn i zawsze powinieneś w pierwszej kolejności, jeśli możesz kupić linki SEO ze stron o podobnej treści. Również pod tym względem wygląda to po prostu bardziej autentycznie z tego typu linkami, co oznacza, że podejmujesz znacznie mniejsze ryzyko, że odkryjesz, że kupiłeś linki PBN do Twojej witryny.

 

EnglishGreekGermanTurkeyPortugalSpainSwedishFrenchItalyDutchPolandCzechDanishFinlandNorwayBelgiumCroatiaAustria